PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERNETOWYCH

Jednym z obszarów naszych działań jest tworzenie aplikacji internetowych o złożonej funkcjonalności ukierunkowanej na indywidualnego klienta. W naszej ofercie proponujemy Państwu systemy, które posiadają charakter i funkcje społecznościowe.

Zapewniamy obsługę informatyczną do realizacji funkcjonalności tworzonego portalu internetowego jak również posiadamy dział Editorial, zajmujący się tworzeniem treści (contentu) dla danej aplikacji internetowej.

Nasze doświadczenia w tworzeniu aplikacji:

system rezerwacji miejsc w hotelach i kwaterach w Poznaniu - system wyznaczający dostępność i ceny kwater dla klienta, który chce zarezerwować lokal w danym terminie. Automatyczne generowanie zamówień i identyfikacja klientów w systemie.

system dla maniaków gier komputerowych - aplikacja umożliwiająca  tworzenie własnych klanów i społeczności, dodawanie i komentowanie ciekawych artykułów dotyczących gier komputerowych, które są popularne obecnie na rynku.

system obsługujący klientów firmy odchudzającej ludzi - aplikacja za pomocą której klienci wysyłają sms-y o swojej wadze, który następnie są przetwarzane i ustalana jest dieta dla danego użytkownika.

Nasza atuty:

1. Profesjonalne podejście do klienta
2. Korzystanie z najnowszych technologi na rynku
3. Rozszerzalność tworzonych aplikacji
4. Zespół - dział editorial oraz dział programistyczny
5. Doświadczenie - wykonanie ciekawych serwisów o rozbudowanej funkcjonalności

 

Poniżej mogą Państwo sprawdzić wykonane przez naszą firmę przykładowe aplikacje internetowe. Poznań jest miastem, w którym zrealizowaliśmy najwięcej tego typu systemów.