Portfolio

Przykładowe realizacje

Inlogica

Inlogica

Strona internetowa dla spółki zajmującej się wdrażaniem systemów ERP. Grupa Improve zajmowała się przystosowaniem strony pod urządzenia mobilne (telefon, tablet). Strona jest przykładem popularnych w internecie stron One page up.

www.inlogica.com

Linki Piast

Linki Piast

Grupa Improve zajmowała się zaprojektowaniem grafiki a następnie wykonaniem strony internetowej. LinkPiast to nowoczesna strona internetowa zaprojektowana w RWD – dobrze wyświetlająca się na tabletach i telefonach. Adres strony: www.linkipiast.pl

www.linkipiast.pl

JerzyKuczynski

JerzyKuczynski

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem grafiki oraz responsywnej strony internetowej dla firmy zajmującej się okuciami, chromowanie oraz galwanizacja elementów metalowych. Grupa Improve zajmuje się również promocją strony w internecie i prowadzi kampanie e-marketingowe. Adres strony: jerzykuczynski.pl

www.jerzykuczynski.pl

AleKarla

AleKarla

Grupa Improve zajmuje się promocją sklepu intenetowego alekarla.pl. Nasze działania skupiają się na pozycjonowaniu oraz prowadzeniu kampanii adwords. Grupa Improve zajmuje się też zmianami i dostosowanie sklepu pod sprzedaż.

www.alekarla.pl

BCSG

BCSG

Strona www dla klienta zajmującego się wdrożeniami systemów ERP. Grupa Improve zajmowała się przygotowaniem grafiki, wykonaniem strony www oraz zajmuje się pozycjonowaniem strony.

www.bcsg.pl

BKSC

BKSC

Strona www dla Kancelarii Adwokatów i radców prawnych Bartkowiak & Kosewski. Grupa Improve zajmowała się przygotowanie grafiki, wykonaniem strony oraz wizytówek i papieru firmowego.

www.bksc.pl

Gamedot

Gamedot

Sklep internetowy wykonany dla klienta zajmującego się dystrybucja sprzętu komputerowego. Grupa Improve współtworzyła sklep internetowy.

www.gamedot.pl

NewDentClinic

NewDentClinic

Strona www dla klienta z usługami dentystycznymi. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem grafiki, wykonaniem strony oraz prowadziła kampanie marketingowa na portalu facebook oraz kampanie adwords.

www.newdentclinic.pl

Health care

Health care

Strona www wykonywana na zlecenie agencji reklamowej NEKK. Grupa Improve zajmowała się wdrożeniem strony na serwer klienta.

www.healthcareweekend.pl

Leki tylko z apteki

Leki tylko z apteki

Strona www wykonywana na zlecenie agencji reklamowej NEKK. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony oraz wdrożeniem strony na serwer klienta.

www.lekitylkozapteki.pl

Wróżbitka

Wróżbitka

Strona www wykonana dla klienta zajmującego się wróżbiarstwem i magią. Grupa Improve wykonała grafikę oraz stronę OnePageUp. Obecnie prowadzimy dla firmy kampanię adwords.

www.wrozbitka.net

Komornik Sądowy

Komornik Sądowy

Strona www dla Kancelarii Komorniczej w Środzie Wielkopolskiej. Grupa Improve wykonała grafikę oraz stronę internetową wraz z wdrożeniem na serwer klienta.

www.srodawlkp-komornik.pl

Estiderm

Estiderm

Strona www wykonana dla lekarza dermatologii. Grupa Improve wykonywała grafikę oraz zajmowała się wdrożeniem strony na serwer klienta. Agencja Improve zajmowała się pozycjonowaniem strony.

www.estiderm.pl

Lekarz Homeopata

Lekarz Homeopata

Strona www wykonana dla lekarza homeopatii. Grupa Improve wykonywała grafikę oraz zajmowała się wdrożeniem strony na serwer klienta.

www.furmaniuk.com.pl

FocusPhoto

FocusPhoto

Strona www dla klienta zajmującego się fotografią produktowa. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony internetowej.

www.focusphoto.pl

Klinika Zawadzka

Klinika Zawadzka

Strona www dla Agencji zajmującej się odżywaniem i odchudzaniem ludzi. Grupa Improve wykonała stronę www oraz system sms rejestrujący odchudzanie ludzi.

klinikazawadzka.pl

Świat Zdrowia

Świat Zdrowia

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem części prac backendowych na zlecenie agencji NEKK. Grupa Improve zajmowała się wdrażaniem zaawansowanej wyszukiwarki elasticsearch. Grupa Improve zajmuje się obecnie obsługą i wdrażaniem nowych funkcjonalności na portalu. Adres strony: swiat-zdrowia.pl

www.swiat-zdrowia.pl

Kwiaty Luboń

Kwiaty Luboń

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony internetowej kwiaciarni w Luboniu. Grafika i zdjęcia zostały dostarczone przez zewnętrzną firmę. Grupa Improve zajmowała się wdrożeniem na serwer klienta.

kwiatylubon.pl

Punkt Lotto

Punkt Lotto

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony internetowej dla klienta posiadającego punkt Lotto w Luboniu. Grafika do strony została dostarczona przez zewnętrzną firmę. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem i wdrożeniem na serwer.

www.artykulybiurowe-lubon.pl