tel. 512 215 804 | biuro@e-improve.pl |

Aplikacje dedykowane

Grupa Improve zajmuje się wdrażaniem większych aplikacji dedykowanych, których dane dostarczane są z zewnętrznych źródeł lub wewnętrznych systemów CRM.

W zakresie usług jest przetwarzanie dużej ilość danych zapewniając szybkość i jakość wykonania.

Chcesz aby Twój serwis działał szybko i czas ładowania był akceptowany nawet przez najbardziej wymagającego klienta ? Skontaktuj się z nami.

 

Aplikacje dedykowane, które wdrażaliśmy:

  • GOSeat – wykonywanie modułów jako podwykonawca dla firmy Seat. Grupa Improve zajmowała się budową modułu przetwarzającego dużą liczbę danych opartą o bazę danych MsSql.
  • Aplikacja SMS – wykonanie aplikacji opartej o wysyłanie SMSów dla klienta zajmującego się zdrowym stylem życia.
  • Portal internetowy dla klienta zajmującego się wynajmem sprzętu oraz wynajem hostess na targach w Poznaniu. Wdrożenie modułu zmiany cen w zależności od daty.
  • Aplikacja internetowa do dystrybucji kluczy cyfrowych dla gier komputerowych połączona ze sklepem internetowym firmy Gamedot.
  • Wdrożenie aplikacji internetowej z wyszukiwarką produktów dla klienta farmaceutycznego, która wyszukuje produkty z trzech różnych portali internetowych.
  • Prace podwykonawcze dla klienta komunikującego się  z bankiem – pobieranie listy tranzakcji dla wybranych kart kredytowych. Obsługa API wystawionego przez bank.
  • Aplikacja aktualizacji stanów w sklepie internetowym dla klienta Impakt z wewnętrznego systemu CRM.

Obsługa API dla obsługi produktów marki farmaceuty APTEO.

Skontaktuj się z nami a dowiesz się więcej.

Grupa Improve wykonuje zarówno część logiki oraz część graficzną aplikacji internetowej. Wdrożenie jest kompleksowe na serwerach UNIXowych.


Aplikacje internetowe Poznań

Grupa Improve to skuteczne aplikacje internetowe Poznań, które realizowane jest dzięki zgranemu zespołowi programistycznemu. Nasze działania mają na celu wytwarzanie oprogramowania w szybki sposób.

Tworzone przez nas systemy informatyczne Poznań są wysokiej jakości produktem. Grupa Improve tworzy oprogramowanie korzystając z najnowszych standardów.co sprawia że jest cenionym software house Poznań. Grupa Improve podczas wytwarzania aplikacje internetowe Poznań korzysta z takich technologi jak PHP7.0, Symfony 2.8.6 lub Symfony3. Nasz software house Poznań ma już 5 lat doświadczenia w komercyjnym wdrożeniu portali internetowym o globalnym zakresie.

Systemy informatyczne Poznań

Systemy informatyczne Poznań powstają przy konkretnym zaplanowaniu funkcjonalności i rozpisaniu user story. Nasz software house Poznań wytwarza oprogramowanie wysokiej jakości z zastosowaniem najnowszych standardów. Grupę Improve wyróżnia jakość aplikacji internetowych Poznań, które są wytwarzane.

Nasze działania ukierunkowane są na połączenia z innymi systemami CRM i obsługą innych zewnętrznych systemów informatycznych Poznań. Na stronie internetowej grupy Improve przedstawiliśmy nasze wdrożenia. Klienci przesyłają pozytywne opinie co sprawia że nasz software house Poznań jest jednym z najlepszych w Poznaniu.

Software house Poznań

Aplikacje internetowa Poznań są specjalnością Grupy Improve, dlatego nie ograniczmy się do baz danych MySQL. Wykorzystujemy różne typy baz danych.

Z jakich baz danych korzystacie wdrażając aplikacje dedykowana ?
Wykorzystujemy bazy relacyjne danych np. MySQL , PosgreSQL lub bazy nierelacyjne MongoDb (w zależności od potrzeb i określenia celu).

Z czego korzystacie przeszukując duże ilości danych ?
Wykorzystujemy usługę Elasticsearch, która pozwala nam w szybki sposób wyszukiwać duże ilość danych zapewniając jakość.
Czy wystawiacie API tylko dla klientów uwierzytelnionych ?
Tak. Korzystamy w tym celu z wdrożonego OAuth opartego o unikatowe tokeny.
Czy testujecie wdrażane aplikacje ?
Tak. Wdrażamy testy funkcjonalne kontrolerów w oparciu o PHPUnit. Testujemy również kod jednostkowo.

Czy umowa zawiera obsługę powdrożeniową ?
W przypadku aplikacji dedykowanych zawsze na początku współpracy ustalamy zakres obsługi powdrożeniowej. Gwarancja na wykonane usługę to 2 lata.

Jaką komunikacje preferujecie między systemami ?
Preferujemy komunikację opartą o strukturę JSON.
Jakiego narzędzia korzystacie do ewidencji zakresu prac ?
Do planowania prac korzystamy z JIRy. Wymagania biznesowe przenosimy do JIRY tworząc USER Story, a następnie rozpisując techniczne zadania.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ


Zlecenie wykonania strony internetowej firmie Improve to była jak najbardziej słuszna decyzja. Szybki i bezproblemowy kontakt, dyspozycyjność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i cierpliwość to atuty, które są godne podkreślenia. Wykonanie i wdrożenie strony odbyło się szybko, a co najważniejsze w terminie. Polecamy Agencję Improve wszystkim zainteresowanym.
Linki Samochodowe PIAST
Polecamy. Na każdym etapie wszystko jasne i klarowne. Dużym atutem jest skupienie się na rozwiązaniach i rozdzielenie części graficznej od samego wykonania strony. Gorąco polecam agencje Improve.
Kancelaria Komornika Agnieszka Rita Herda
Firma Improve wykonywała dla nas dwie strony internetowe(stronę kwiaciarni, stronę punktu Lotto) oraz wspiera nas do dzisiaj przy projektach internetowych. Firmę charakteryzuje dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy firmę i jej profesjonalistów.
Punkt Lotto Maciej Piotrowski
Bardzo rzetelna firma. Szybki i bez problemowy kontakt. Firma Improve wykonał dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia.
Wróżbitka
Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia. Bardzo polecam.
Gabinet stomatologiczny NewdentClinic
Firma Improve wykonała stronę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Bartkowiak Kosewski spółka cywilna.Bardzo profesjonalna pomoc we wdrożeniu strony internetowej, zarówno pod względem jej funkcjonalności jak i szaty graficznej.Dużym plusem jest dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników firmy Improve.
Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych BKSC
Firma Improve wykonywała dla naszej spółki stronę internetową, a także prowadzi działania marketingowe realizując kampanie adwords. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Improve jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych każdej firmie zainteresowanej wysokiej jakości obsługą informatyczną oraz profesjonalnym podejściem.
BCSG Sp. z o.o.