tel. 512 215 804 | biuro@e-improve.pl |

Strony www – czym warto się zainteresować

W co inwestować

Kampania linków sponsorowanych Ad Words to najpewniejszy element promocji naszej strony. Usługa Google’a służąca wykupywaniu reklam pozwoli nam znaleźć użytkowników i klientów nawet w miejscach, o których byśmy nie pomyśleli.

W przypadku Ad Words sami wybieramy słowa kluczowe, możemy też dodać do reklamy swój adres i pozycję w mapach Google oraz mieć stały wgląd w skuteczność kampanii. Podstawą jest jednak zdanie sobie sprawy z ogromu konkurencji, która może już wykorzystywać podobne do nas tagi, oferować te same informacje, produkty czy usługi. W takim przypadku z pomocą przychodzą firmy oferujące profesjonalne prowadzenie kampanii, dzięki ich doświadczeniu możemy znaleźć lepsze frazy i słowa kluczowe, a także odpowiednio przygotować opis strony, tak by zachować równowagę między widocznością w sieci i unikalnością treści.

Planować, próbować, działać

Przepisem na sukces jest zatem indywidualna mieszanka tworzenia własnej zawartości, jej odpowiedniego opisywania i reklamowania w zróżnicowany sposób. Do osiągnięcia konkretnych celów potrzebne jest też płatne promowania witryny. Pamiętajmy jednak, że dla każdej strony proporcje tych elementów będą inne.