tel. 512 215 804 | biuro@e-improve.pl |

O Nas

Nasza firma od 2013 roku zajmuje się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem oraz prowadzeniem kampanii adwords. Zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą oraz budowaniem marki klienta w internecie.

Nasza firma posiada następujące działy:

 • dział graficzny – przygotowujemy grafikę zgodnie z życzeniami klienta
 • dział web – wykonujemy i wdrażamy stronę www na serwer
 • dział marketingu – zajmujemy się pozycjonowaniem, prowadzeniem kampanii marketingowych w internecie

Nasze wartości:

 • stawiamy na sukces klienta – zadowolony klient powoduje, że my także możemy się rozwijać
 • każdy projekt traktowany jest indywidualnie – nie korzystamy z powielających się szablonów przez co zapewniamy unikalność rozwiązania, którą dostrzegają klienci
 • klient na lata – budujemy stałe relacje z klientami i zawsze służymy wsparciem oraz doradztwem
 • nie stoimy w miejscu – przez cały czas się doszkalamy, dzięki temu możemy świadczyć wysokiej jakości usługi

Nasze zalety:

 • dyspozycyjność – pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00
 • podział prac na działy – każdy etap prac otrzymuje specjalista, który posiada kompetencje w swoich obszarze przez co produkt jest wysokiej jakości
 • każdy projekt dowieziony – bywają projekty o dużym stopniu trudności, jednak naszym celem jest zawsze wdrożenie projektu z którego każdy klient będzie zadowolony
 • elastyczność pozycjonowania – nie trzymamy się sztywnych ram, zmieniamy strategię do momentu aż zaczyna przynosić korzyści klientowi

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ


Zlecenie wykonania strony internetowej firmie Improve to była jak najbardziej słuszna decyzja. Szybki i bezproblemowy kontakt, dyspozycyjność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i cierpliwość to atuty, które są godne podkreślenia. Wykonanie i wdrożenie strony odbyło się szybko, a co najważniejsze w terminie. Polecamy Agencję Improve wszystkim zainteresowanym.
Linki Samochodowe PIAST
Polecamy. Na każdym etapie wszystko jasne i klarowne. Dużym atutem jest skupienie się na rozwiązaniach i rozdzielenie części graficznej od samego wykonania strony. Gorąco polecam agencje Improve.
Kancelaria Komornika Agnieszka Rita Herda
Firma Improve wykonywała dla nas dwie strony internetowe(stronę kwiaciarni, stronę punktu Lotto) oraz wspiera nas do dzisiaj przy projektach internetowych. Firmę charakteryzuje dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy firmę i jej profesjonalistów.
Punkt Lotto Maciej Piotrowski
Bardzo rzetelna firma. Szybki i bez problemowy kontakt. Firma Improve wykonał dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia.
Wróżbitka
Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia. Bardzo polecam.
Gabinet stomatologiczny NewdentClinic
Firma Improve wykonała stronę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Bartkowiak Kosewski spółka cywilna.Bardzo profesjonalna pomoc we wdrożeniu strony internetowej, zarówno pod względem jej funkcjonalności jak i szaty graficznej.Dużym plusem jest dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników firmy Improve.
Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych BKSC
Firma Improve wykonywała dla naszej spółki stronę internetową, a także prowadzi działania marketingowe realizując kampanie adwords. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Improve jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych każdej firmie zainteresowanej wysokiej jakości obsługą informatyczną oraz profesjonalnym podejściem.
BCSG Sp. z o.o.