tel. 512 215 804 | biuro@e-improve.pl |

Portfolio

Przykładowe realizacje

Warto poznać wszystkie rozwiązania na tworzenie stron i to jest zaszczyt dla Nas, dzięki Wam zająć się Państwa software house Poznań. Jako Agencja Reklamowa Poznań zawsze myślimy o tym co zrobić z reklamą Państwa oferty i dbamy o strony internetowe Luboń. Biegając wśród plaży i kamieni myślalimy o Was. Kiedy myślicie o szukaniu hasła: strony internetowe Poznań staramy się, abyście znaleźli wszystko, czego potrzebujecie. To są detale strony www Poznań.

Klawiatura, monitor i laptop to więcej niż wszystko, czego potrzebujecie; aby znaleźć właściwe informacje. Pamiętamy o bohaterach Państwa oferty i dbamy o portfele naszych Klientów. Najważniejsze jest złapać trochę słońca, gdy jesteśmy na dworze. Świat stron jest nasz, a z nim rozwija się biznes i tworzenie stron internetowych Poznań, kiedy dajemy szansę zadziałać dobrej agencji reklamowej.

PDC

PDC

Strona internetowa dla firmy zajmującej się windykacją należności oraz prawem podatkowym. Grupa Improve wykonywała grafikę, stronę internetową wraz z wdrożeniem na serwer klienta.

primodc.pl

Guberhouse

Guberhouse

Strona internetowa dewelopera, który zajmuje się budową domów wolno stojących oraz wynajmem pomieszczeń biurowych. Grupa Improve wykonywała grafikę, stronę wraz z wdrożeniem na serwer klienta.

guberhouse.pl

Sala Lacerta

Sala Lacerta

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem grafiki oraz nowoczesnej strony internetowej. Strona zawiera wiele efektów prezentujących walory prowadzonego biznesu.

sala-lacerta.pl

Fourteen33

Fourteen33

Grupa Improve zajmowała się kompleksowym wykonaniem strony dla klienta z Californii. Wykonywaliśmy grafikę oraz budowaliśmy nową stronę internetową. Ważnym elementem było wdrożenie na serwer klienta.

fourteen33.com

Nlazienka

Nlazienka

Grupa Improve zajmowałą się wykonanie sklepu internetowego oraz promocją stroną sklepu w internecie. Sklep został wykonany z wykorzystanie profesjonalnych narzędzi co sprawia, że działa szybko przy dużej liczbie produktów.

www.nlazienka.pl

Inlogica

Inlogica

Strona internetowa dla spółki zajmującej się wdrażaniem systemów ERP. Grupa Improve zajmowała się przystosowaniem strony pod urządzenia mobilne (telefon, tablet). Strona jest przykładem popularnych w internecie stron One page up.

www.inlogica.com

Linki Piast

Linki Piast

Grupa Improve zajmowała się zaprojektowaniem grafiki a następnie wykonaniem strony internetowej. LinkPiast to nowoczesna strona internetowa zaprojektowana w RWD – dobrze wyświetlająca się na tabletach i telefonach. Adres strony: www.linkipiast.pl

www.linkipiast.pl

JerzyKuczynski

JerzyKuczynski

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem grafiki oraz responsywnej strony internetowej dla firmy zajmującej się okuciami, chromowanie oraz galwanizacja elementów metalowych. Grupa Improve zajmuje się również promocją strony w internecie i prowadzi kampanie e-marketingowe. Adres strony: jerzykuczynski.pl

www.jerzykuczynski.pl

AleKarla

AleKarla

Grupa Improve zajmuje się promocją sklepu intenetowego alekarla.pl. Nasze działania skupiają się na pozycjonowaniu oraz prowadzeniu kampanii adwords. Grupa Improve zajmuje się też zmianami i dostosowanie sklepu pod sprzedaż.

www.alekarla.pl

BCSG

BCSG

Strona www dla klienta zajmującego się wdrożeniami systemów ERP. Grupa Improve zajmowała się przygotowaniem grafiki, wykonaniem strony www oraz zajmuje się pozycjonowaniem strony.

www.bcsg.pl

BKSC

BKSC

Strona www dla Kancelarii Adwokatów i radców prawnych Bartkowiak & Kosewski. Grupa Improve zajmowała się przygotowanie grafiki, wykonaniem strony oraz wizytówek i papieru firmowego.

www.bksc.pl

Gamedot

Gamedot

Sklep internetowy wykonany dla klienta zajmującego się dystrybucja sprzętu komputerowego. Grupa Improve współtworzyła sklep internetowy.

www.gamedot.pl

NewDentClinic

NewDentClinic

Strona www dla klienta z usługami dentystycznymi. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem grafiki, wykonaniem strony oraz prowadziła kampanie marketingowa na portalu facebook oraz kampanie adwords.

www.newdentclinic.pl

Leki tylko z apteki

Leki tylko z apteki

Strona www wykonywana na zlecenie agencji reklamowej NEKK. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony oraz wdrożeniem strony na serwer klienta.

www.lekitylkozapteki.pl

Wróżbitka

Wróżbitka

Strona www wykonana dla klienta zajmującego się wróżbiarstwem i magią. Grupa Improve wykonała grafikę oraz stronę OnePageUp. Obecnie prowadzimy dla firmy kampanię adwords.

www.wrozbitka.net

Komornik Sądowy

Komornik Sądowy

Strona www dla Kancelarii Komorniczej w Środzie Wielkopolskiej. Grupa Improve wykonała grafikę oraz stronę internetową wraz z wdrożeniem na serwer klienta.

www.srodawlkp-komornik.pl

Estiderm

Estiderm

Strona www wykonana dla lekarza dermatologii. Grupa Improve wykonywała grafikę oraz zajmowała się wdrożeniem strony na serwer klienta. Agencja Improve zajmowała się pozycjonowaniem strony.

www.estiderm.pl

Lekarz Homeopata

Lekarz Homeopata

Strona www wykonana dla lekarza homeopatii. Grupa Improve wykonywała grafikę oraz zajmowała się wdrożeniem strony na serwer klienta.

www.furmaniuk.com.pl

FocusPhoto

FocusPhoto

Strona www dla klienta zajmującego się fotografią produktowa. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony internetowej.

www.focusphoto.pl

Klinika Zawadzka

Klinika Zawadzka

Strona www dla Agencji zajmującej się odżywaniem i odchudzaniem ludzi. Grupa Improve wykonała stronę www oraz system sms rejestrujący odchudzanie ludzi.

klinikazawadzka.pl

Świat Zdrowia

Świat Zdrowia

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem części prac backendowych na zlecenie agencji NEKK. Grupa Improve zajmowała się wdrażaniem zaawansowanej wyszukiwarki elasticsearch. Grupa Improve zajmuje się obecnie obsługą i wdrażaniem nowych funkcjonalności na portalu. Adres strony: swiat-zdrowia.pl

www.swiat-zdrowia.pl

Kwiaty Luboń

Kwiaty Luboń

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony internetowej kwiaciarni w Luboniu. Grafika i zdjęcia zostały dostarczone przez zewnętrzną firmę. Grupa Improve zajmowała się wdrożeniem na serwer klienta.

kwiatylubon.pl

Punkt Lotto

Punkt Lotto

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony internetowej dla klienta posiadającego punkt Lotto w Luboniu. Grafika do strony została dostarczona przez zewnętrzną firmę. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem i wdrożeniem na serwer.

www.artykulybiurowe-lubon.pl