tel. 512 215 804 | biuro@e-improve.pl |

Regulamin konkursu urodzinowego

1. Organizatorem konkursu jest firma Improve z siedzibą w Mosina. Dane firmy: 62-050 Mosina, ul. Sowińskiego 29 NIP: 7772959485.

2. Zgłoszenia do konkursu tylko i wyłącznie na portalu facebook pod adresem : https://www.facebook.com/GrupaImprove

3. Zgłoszenia do konkursu tylko i wyłacznie na portalu facebook pod adresem :https://www.facebook.com/GrupaImprove

4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage facebooka, który znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/GrupaImprove/, udostępnienie fanpage na swojej tablicy oraz wpisanie w komentarzu pod postem konkursowym treści: “Grupa Improve – skuteczne pozycjonowanie stron internetowych”.

5. Ogłoszenie wyników przez organizatora nastąpi dnia 02.10.2017 roku(urodziny Improve). Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu ogłoszenia zwycięzcy ogłaszając to oficjalnie na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/GrupaImprove/

6. Ogłoszenie wyników nastąpi na portalu facebook pod adresem https://www.facebook.com/GrupaImprove

7. Po ogłoszeniu wyników kontaktujemy się ze zwyciezcą przez portal facebook wysyłając prośbę o podesłanie adresu do wysyłki nagrody. Jeżeli użytkownik w przeciągu tygodnia(od otrzymania wiadomości) nie podeśle odpowiedzi z adresem wybierany jest nowy zwycięzca.

8. Organizator wybiera 1 zwycięzce, który otrzyma główną nagrodę: słuchawki SONY MDRXD150B. Wartość słuchawek około 70,00 zł.

9. Organizator wysyła nagrodę na wskazany adres na własny koszt. Organizator wysyła sprzęt w ciągu 7 dni od otrzymania odpowiedzi ze wskazanym adresem zwycięzcy. Organizator nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenie sprzętu podczas przesyłki.

10. Pytania, skargi i zażalenia proszę kierować na adres email: biuro@e-improve.pl

Konkurs urodzinowy