tel. 512 215 804 | biuro@e-improve.pl |

Regulamin konkursu wielkanocnego

1. Organizatorem konkursu jest firma Improve z siedzibą w Mosina. Dane firmy: 62-050 Mosina, ul. Sowińskiego 29 NIP: 7772959485.

2. Zgłoszenia do konkursu tylko i wyłącznie na portalu facebook pod adresem : https://www.facebook.com/GrupaImprove

3. Zgłoszenia do konkursu tylko i wyłacznie na portalu facebook pod adresem :https://www.facebook.com/GrupaImprove

4. W konkursie mogą brać udział użytkownicy z Polski i zagranicy. Minimalny wiek wzięcia udziału w konkursie to 12 lat.

5. Aby zwiększyć szansę na wygraną warto polubić fanpage facebooka, który znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/GrupaImprove/, udostępnienie fanpage na swojej tablicy lub wpisać w komentarzu pod postem konkursowym treści: “Grupa Improve – skuteczne pozycjonowanie stron internetowych na zajaca”. Grupa Improve nie zmusza do wykonania tych czynności – mogą mieć one wpływ na wybór zwyciezcy ale nie muszą.

6. Ogłoszenie wyników przez organizatora nastąpi dnia 02.04.2018 roku. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu ogłoszenia zwycięzcy ogłaszając to oficjalnie na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/GrupaImprove/

7. Ogłoszenie wyników nastąpi na portalu Facebook pod adresem https://www.facebook.com/GrupaImprove

8. Po ogłoszeniu wyników kontaktujemy się ze zwyciezcą przez portal Facebook wysyłając prośbę o podesłanie adresu do wysyłki nagrody. Jeżeli użytkownik w przeciągu tygodnia(od otrzymania wiadomości) nie podeśle odpowiedzi z adresem wybierany jest nowy zwycięzca.

9. Organizator wybiera 1 zwycięzce, który otrzyma główną nagrodę: Słuchawki nauszne PHILIPS SHL5005BK/00

10. Organizator wysyła nagrodę na wskazany adres na własny koszt. Organizator wysyła sprzęt w ciągu 7 dni od otrzymania odpowiedzi ze wskazanym adresem zwycięzcy. Organizator nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenie sprzętu podczas przesyłki. Darmowa wysyłka tylko i wyłącznie na terenie Polski. Wysyłkę zagraniczną pokrywa zwycięzca konkursu.

11. Pytania, skargi i zażalenia proszę kierować na adres email: biuro@e-improve.pl

12. Dotyczy portalu Facebook:
a) serwis Facebook zwolniony jest z odpowiedzialności prawnych dotyczących organizacji konkursu – odpowiedzialność jest po stronie firmy organizującej konkurs.
b) promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana