Tworzenie stron internetowych Poznań

Grupa Improve to profesjonalne tworzenie stron internetowych Poznań. Nasze działania ukierunkowane są na klienta. Każde spotkanie zaczyna się od ustalenia zakresu funkcjonalności.

Na początku tworzymy unikalną grafikę, następnie wysyłamy ją do akceptacji klienta. Po zaakceptowaniu grafiki przez klienta rozpoczynamy tworzenie stron internetowych Poznań.


Jak wyglądają tworzenie stron internetowych Poznań razem z Nami ?

Zobacz też:
strony internetowe Poznań

Grupa Improve spotkania prowadzi w siedzibie u klienta lub w biurze w Poznaniu lub w Mosinie. Nasz dział produkcji zawiera trzy działy: dział graficzny, dział tworzenie stron internetowych Poznań oraz dział marketingu internetowego.

Dział graficzny zajmuje się wytwarzaniem grafiki na stronę internetową, projektów wizytówek, projektów papieru firmowego oraz inne usługi graficzne. Dział wytwarzania stron zajmuje się przygotowanie funkcjonalności – logiki strony. W przypadku tego działu mamy swój własny frontend, który zajmuje się przeniesieniem części graficznej na kod html i css. Dział tworzenia logiki zajmuje się częścią backendową, bazami danych oraz wdrożeniem strony na serwer klienta. Grupę Improve wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta, tworzenie stron internetowych Poznań oparte jest zawsze o najnowsze standardy. Na rynku marketingowym jesteśmy już od 5 lat, obsługując na stałe około 50 klientów z całej Polski. Grupa Improve projektuje proste wizytówki firmowe aż po zaawansowane strony z rozbudowaną treścią.
Biorąc pod uwagę dobro naszych klientów skupiamy się na rozdzielaniu kompetencji co sprawia, że współpracujemy tylko ze specjalistami z branży.